Teknik Ürün Grubu
KİREÇ, PAS VE TORTU SÖKÜCÜ
KD01 çimento, kireç, tortu kalıntılarını ve pası özel formülü sayesinde güvenle uzaklaştıran asit tipi bir üründür. Isıtma/soğutma sistemleri ve buhar kazanlarında,suyun geçtiği yüzeylerde oluşan kireç, yosun, pas, lekelerin ve tortuların çözülmesinde mükemmel sonuç verir. Normal temizleyicilerle temizlenemeyen özellikle beton ve taş zeminleri yağ ve kirden arındırmak amacıyla kullanılır. Bakır ve alüminyum dahil birçok metal yüzeyde içerdiği koruyucu inhibitör sayesinde aşındırma yapmaz. Söktüğü kireci bünyesinde çözer ve temizleme sırasında tıkanmalara yol açmaz. Metal yüzeylerdeki harç birikintilerini boyaya zarar vermeden temizler. Uygulama esnasında yoğun buhar çıkarmaz.
KD01
1/10 SUİLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
MİNERAL TORTU ÇÖZÜCÜ
Alüminyum profillerin yenilenmesi için ideal bir üründür.Cilasız ahşap dış cephelerdeki kirlerin temizlenmesinde ideal bir üründür.Suyun biriktiği yerlerde oluşan mineral tortuları çıkarır.Uzun süre temas ettiği yüzeylerin parlaklığını alır, mat bir zemin elde edilmesini sağlar.Pas lekelerini çözer.Boya öncesi alüminyum yüzey hazırlığı yapar.BTB, mozaik gibi yüzeyleri mükemmel temizler.
KD02
1/5 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
KONSANTRE SOLVENT BAZLI YAĞ SÖKÜCÜ
KD03 özellikle kurumuş, katranlanmış yağı ve gresi temizler.KD03 çok etkili bir çözücüdür.Temizlenecek yüzey üzerindeki kirin ve yağın yoğunluğuna göre KD03 oranını azaltıp artırabilirsiniz.
KD03
1/10 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
KONSANTRE GÜÇLÜ YAĞ SÖKÜCÜ
KD04 boya öncesi metal yüzey temizliği mutfak, davlumbaz, fırın temizliğinde kauçuk, plastik, seramik, beton, taş, kiremit, saç alüminyum, emaye, mermer vb. birçok yüzeyde kullanılır. Köpüğü ayarlıdır, yıkama makinelerinde kullanılabilir. Köpüklü püskürtücülerde kullanılabilir.
KD04
1/10 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
YANMAZ TEMİZLEME SOLVENTİ
KD05 içerdiği özel solventler sayesinde her türlü yağı çıkaran bir üründür. KD05 ürünü sanayide yağ alma proseslerinde daldıröma, silme metotları ile kullanılabilir. Yüzeyden yağı kolayca çıkarır.
KD05
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
MEKANİK YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT
KD06 içerdiği özel solventler sayesinde her türlü yağı çıkaran bir üründür. KD06 ürünü sanayide yağ alma proseslerinde daldıröma, silme metotları ile kullanılabilir. Yüzeyden yağı kolayca çıkarır.
KD06
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
KOKUSUZ YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT
KD07 kokusuz olması sayesinde ağır sanayi firmalarında kullanımını kolaylaştırır. Rutubet ve ortam kirliliğinden dolayı oluşan, korozyın ve kir lekelerini kolayca temizler. Beyaz eşya sektöründe kullanılır. Parmak izi lekelerini ortadan kaldırır.
KD07
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
METAL YÜZEY HAZIRLAMA VE ASİDİK YAĞ ALMA
Tek uygulamada metal yüzeyden pası, yağı ve gresi temizleyerek metal yüzeyi boyaya ve kaplamaya hazırlar. Metali mikroskobik ölçüde aşındırarak yüzeyden boya ve kaplamanın daha iyi tutunabilmesini sağlayan fosfat tabakası oluşturur.
KD34
1/10 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
METAL TEMİZLEME SOLVENTİ - MAKİNE ÇIKIŞ SOLVENTİ
Mobilya sektöründe makine çıkış solventi olarak kullanılır. Otomotiv söktüründe,ağır sanayi, makine üretim ve parça temizliklerinde kullanılır ayrıca beyaz eşya sektöründe temizlik amaçlı kullanılır. Mürekkep lekelerin temizliklerinde mükemmel sonuç verir.
KD30
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
MAKİNE GİRİŞ SOLVENTİ
Tutkalı yumuşatarak kolayca temizlenmesini sağlar
KD40
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
SİLİS, KİREÇ VE TORTU ÇÖZÜCÜ
Su tankları, su kazanları ve boya kazanları içerisinde oluşan kireç görünümlü silis tabakalarının temizliğinde, makine ve ekipmanların yüzeylerinde oluşan kalıntıların giderilmesinde kullanılır
KD31
1/10 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
AĞIR YAĞ, GRES VE KATRAN ÇÖZÜCÜ
KD32 Dizel makinelerin fuel oil ısıtıcılarının kuler temizliğinde çok konsantre bir çözücüdür.Özellikle otomobil sektöründe wax yüzey kaplamasını çözer. İş makinelerinden araba motor bloklarından ve her türlü ekipmandan, inorganik ve organik inatçı kirleri, egzost gazı lekelerini emilsiyon oluşturarak söker.
KD32
1/4 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
METAL YÜZEY TEMİZLEME VE FOSFATLAMA
Metal yüzey temizleme ve fosfatlama ürünüdür. Sanayide metal yüzeylerin boya öncesi temizlenip korozyona karşı koruma ve boyanın yüzeye daha etkili tutunmasını sağlar.
KD29
1/10 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
YÜKSEK KONSANTRE HARÇ VE BETON SÖKÜCÜ
İnşaat sonu oluşan harç, kireç ve beton temizliğinde kullanır. Elektirik tesisat borularının içinde kalan alçı ve harç temizliğinde kullanılır. Kalıp yağlı ve parlak beton yüzeylerinin temizlenmesi ve pürüzlendirilmesinde kullanılır.Boya ve şap öncesi yüzey hazırlığında kullanılır.Çelik inşaat iskelelerinin tortu,harç ve paslardan silinmesinde kullanılır.Çelik, ahşap, plastik kalıplardan beton ve harç temizliğinde kullanılır. Çimento silolarından, beton mikser kamyonlarından çimento temizliğinde kullanılır. Fayanslar, küvet ve camlardan alçı ve harç temizliğinde kullanılır.
KD27
1/5 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
SOLVENT İÇERMEYEN YAĞ SÖKÜCÜ
KD21, harç, çimento, kireç kalıntılarını güvenli ve kolay bir şekilde temizlemek üzere formüle edilmiş özel bir çözücüdür. Galvaniz, alüminyum, anodize alüminyum, çinko, çinko kaplama,krom ve dekoratif pirinç malzemeler ile mineli yüzeylerin temizlenmesi amacıyla kullanmayınız. Ürününm bu malzemelerle teması halinde bol su ile yıkayınız.
KD23
1/10 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
YOĞUN KİR VE KİREÇ ÇÖZÜCÜ
KD23, özellikle gıda üzerine üretim yapan fabrikaların bakım depertmanlarında güvenle kullanılan solvent, koku ve boya maddesi içermeyen, yanıcı olmayan yağ çözücü bir malzemedir. En ağır yağ ve kir kalıntılarını süratla çözer. Şezlong temizliği, lastik, plastik, seramik, beton, çimento, taş, briket, mozaik, mermer, zi, asfalt, çeşitli emaye ve metal yüzeylerde kullanıma elverişlidir.
KD21
1/10 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
TUTKAL SÖKÜCÜ 1
Kayan bantlar üzerindeki tutkalı temizlemek için kullanılır. Özellikle çocuk bezi ve pedlerin alt tabakasındaki yapışkanları temizler ve bir sonraki serinin yapışma etkisini azaltır. Limon kokusu özelliğiyle malzemeye solventin bıraktığı kötü koku emilimi gerçekleşmez.
KD35
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
YÜZEY ARINDIRICI SOLÜSYON
Tüm yüzeyleri temizler ve kokularını giderir. Suyun kullanabileceği bütün yüzeylerde rahatlıkla temizleme amacıyla kullanılabilir. Kullanımı oldukça kolaydır. Kullanımı esnasında herhangi bir ek ürüne ihtiyaç yoktur. Nüfuz edici özelliği ile kiri yumuşatarak süspansiyon içinde tutar. Geride herhangi bir tortu bırakmaz. Bu nedenle gıda işletmelerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Ayrıca suyun kullanabileceği bütün yüzeyleri kullanılır. İçeriği sayesinde kötü kokuya neden olan kirleri temizler ve bu kokuların ortamdan uzaklaşmasını sağlar. 1/200-1/300 arası ayak paspas havuzlarında kullanımına uygundur.
KD41
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
SOLVENT BAZLI TEKSTİL LEKE SÖKÜCÜ
Solvent bazlı olması nedeniyle yağ, gres, kir ve lekelere anında etki eder. Uçucu olması nedeniyle hızlı kurur. Basınçlı tabanca ile uygulanması önerilir ve kullanım sonrası tekstil üzerinde leke bırakmaz. Kauçuk malzemelerinin temizliğinden etkili bir üründür.
KD42
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
SOLVENT BAZLI PAS SÖKÜCÜ, GEVŞETİCİ, YAĞLAYICI
KD 43 ürünü birçok farklı ürünün bir arada yaptığı işi tek başına yapabilen bir üründür. Yağ ve gres ile kirlenmiş makinelerin bu bölgelerine bir miktar KD 43 püskürtülür ve bir bez yardımıyla silinir. KD 43 ile makinelerin tüm aksamlarının günlük bakımları gönül rahatlığı ile yapılabilir. Bu aksamlardaki yağ ve gresi temizler. Uzun süredir kullanılmamış ve sıkışmış olan aksamlara hızla nüfuz eder ve gevşetir. Dişlerin aşınmasını engelleyerek, makine aksamlarının ömrünü uzatır.
KD43
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
ELEKTRİK PANO VE KONTAKTÖR TEMİZLEYİCİ
KD 45, içeriğindeki solvent sayesinde elektrik aksamına zarar vermeden ortamdaki kiri temizler ve uçarak ortamdan uzaklaşır. Yüzeyi temizledikten bir süre sonra hiç tortu bırakmadan uzaklaşır.
KD45
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
BANT KAYDIRICI
Yoğunlaştırılmış BANT KAYDIRICI sıvısıdır. Az köpürme özelliğinden dolayı kısa sürede ve kolayca durulanır. Konsantre formülü sayesinde yüksek oranda su ile seyreltilerek az miktar ile etkin uygulama sağlar. FOSFAT, ASİT, AMONYAK VE SERBEST ALKALİ İÇERMEZ. KÖPÜĞÜ AYARLIDIR, KOLAYCA DURULANIR. BİYOLOJİK OLARAK PARÇALANIR.
KD46
1/5 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
BOYA SÖKÜCÜ SOLÜSYON
KD49 boya sökücü solüsyon, en zor boya lekelerini çıkartmak için özel olarak formüle edilmiştir. Daldırma ve püskürtme yöntemiyle uygulanır.
KD49
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
BOYA SÖKÜCÜ JEL SOLÜSYON
KD 50 boya sökücü jel, en zorlu boya lekelerini dahi çıkarmak için özel olarak formüle esilmiştir. Ayrıca jel kıvamı sayesinde boyaya derinlemesine nüfuz eder ve yayılır.
KD50
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
SOLVENT BAZLI KALIP AYIRICI SOLÜSYON
KD53 solvent bazlı ve asidik bir kalıp ayırma solüsyonudur. Özellikle beton ile sürekli temas halinde olan yüzeylerde, kullanımdan önce yüzeyin temizlenmesiyle birlikte uygulanır ve belirli bir süre beklendikten sonra yüzey kullanıma uygun hale gelir. Uygulamadan sonra beton bulaşan yüzeylerden basınçlı su ya da basınçlı hava ile uzaklaştırılabilinir.
KD53
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
INOX YÜZEYLER İÇİN PARLATMA VE TEMİZLEME SOLÜSYONU
Yüzeysel paslanmaları temizlerken aynı zamanda parlaklık veren bir üründür. Otellerden restorantlara, endüstriden oto sanayine kadar tüm inox ve çelik yüzeylerde güvenle kullanılır. Ayrıca bu yüzeylerde oluşan küçük paslanmaları temizlerken, parmak izi lekelerininde yüzeyden uzaklaştırmada kullanılır.
KD57
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
INOX YÜZEY TEMİZLEYİCİ
Yüzeysel paslanmaları temizlerken aynı zamanda parlaklık veren bir üründür. Otellerden restorantlara, endüstriden oto sanayine kadar tüm inox ve çelik yüzeylerde güvenle kullanılır. Ayrıca bu yüzeylerde oluşan küçük paslanmaları temizlerken, parmak izi lekelerininde yüzeyden uzaklaştırmada kullanılır.
KD58
1/5-1/20 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
YAPIŞKAN TEMİZLEYİCİ SOLVENT
Etiket ve yapışkan temizliklerinde kullanılır. Her türlü metal üzerinden yağ almada kullanılır. Püskürtme ve silme yöntemiyle uygulanır.
KD59
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
YOSUN ÖNLEYİCİ
Tüm açık ve kapalı yüzme havuzlarında yosun olusumunu engellemek için kullanılır. Öncelikle iyi bir performans için havuz suyu pH'ının 7-7,5 civarında olması önerilir.
KD60
HAFTADA BİR KEZ 2,5L KULLANILIR
Devamı için Tıklayınız
ANTİFİRİZLİ KAR-BUZ ÇÖZÜCÜ
KD63 tüm soğuk hava depolarında, yollarda, köprülerde, viyadüklerde, araçlarda buz oluşumuna karşı kullanılan son derece etkili bir üründür.Kar ve buz oluşumunu engellerken yüzeye zarar vermez. Özel formülasyonu sayesinde diğer kar buz önleyicilerin metal aksamlarda oluşturduğu korozyona neden olmaz. Yollarda buzlanmayı önlemek amacıyla kullanılan tuz,asfalta zarar verir, araç , köprü ve viyadüklerdeki metal aksamlarda aşınmaya neden olur. Araç lastiklerini çürütür.KD63 tüm bu olumsuzluklara neden olmadan amacına uygun olarak buzlanmayı engeller.
KD63
1 M ALANDA 80-120 ML ARALIĞINDA KULLANILIR
Devamı için Tıklayınız
ASİDİK METAL, BETON VE MİKSER TEMİZLEYİCİ
Paslanmayan metal yüzeylerdeki pas, kir ve yağ lekelerini, mevcuaki metal malzemeye zarar vermeden çıkarmaya yardımcı olur.
KD64
1/5 - 1/20 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
KAYNAK TEMİZLEME SOLÜSYONU
Paslanmaz metal yüzeylerde, kaynak işleminden dolayı oluşan lekeleri temizlemek için kullanılan bir üründür. İçeriğindeki inhibitör sayesinde metale zarar vermez.
KD65
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
METAL YÜZEY FOSFATLAMA SOLÜSYONU
Metal yüzey fosfatlama ürünüdür. Bu şekilde metali koruma altına alır. Metal yüzeylere boyama öncesinde uygulanarak hem metali korozyona karşı korur hem de boyanın yüzeye tutulumunu arırır.Püskürtme ve daldırma yöntemiyle uygulanır.
KD66
1/10 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
TUTKAL SÖKÜCÜ 2
Kayan bantlar üzerindeki tutkalı temizlemek için kullanılır. Özellikle çocuk bezi ve pedlerin alt tabakasındaki yapışkanları temizler ve bir sonraki serinin yapışma etkisini azaltır. Limon kokusu özelliğiyle malzemeye solventin bıraktığı kötü koku emilimi gerçekleşmez.
KD36
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
SOLVENT BAZLI MEKANİK YAĞ SÖKÜCÜ
Solvent bazlı mekanik yağ alma her türlü metal yüzeylerden mekanik parçalardan yağ almada kullanılır. Güçlü bir yağ sökücüdür.
KD37
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
EKRAN TEMİZLEME SOLÜSYONU
Dijital ürün üreten işletmelerde, üretim sonrasında üretilen ekranların üstündeki parmak izlerini ve kirlilikleri temizleyip tekrar oluşmasını engellemek için kullanılan temizleme solüsyonudur
KD67
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
Likit Cilt Temizleme Grubu
SIVI EL SABUNU
Hoş kokuludur. Yumuşak formülüyle cildi kurutmaz. İçerdiği gliserin cildi yumuşatır ve besler
KD11
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
LÜX SIVI EL SABUNU
Sedefli yapıda el yıkama sıvısıdır. Hoş kokusu vardır. Elde kalıcıdır. İçerdiği gliserin cildin yumuşak kalmasını sağlar. Bol köpük içerir
KD12
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
ENDÜSTRİYEL KONSANTRE EL TEMİZLEME SIVISI
"Süper konsantre el yıkama sıvısı, eldeki yağ, isi, kurum ve muhtelif kirler ile bazı boya ve mürekkepleri mükemmel biçimde temizler. Az köpürme özelliğinden dolayı kısa sürede ve kolayca durulanır, bu sayede su tüketimini azaltır. Konsantre formülü sayesinde yüksek oranda su ile seyreltilerek az miktar ile etkin temizlik sağlar. Ürünün içeriğinde bulunan koruyucu ve nemlendirici sayesinde cildin doğal yağ ve nemini korur.
KD08
1/3 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
ALKOL BAZLI EL HİJYENİ
KD20, özel formüle edilmis hijyenik özellikler tasıyan, durulama gerektirmeyen güçlü el hijyen sıvısıdır. Koku kaynaklarını yok ederek kokuları giderir.
KD20
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
GRANÜLLÜ EL TEMİZLEME ÜRÜNÜ
İçeriğindeki granüller sayesinde, sanayide çalışan personellerin ciltlerinde oluşan yağ ve gresten kaynaklı kirlerin kolaylıkla uzaklaştırılmasını sağlar
KD44
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
KÖPÜK SABUN
KD51 hoş kokulu bir köpük sabundur. Cildi kurutmadan temizlik sağlaması için formüle edilmiştir. İçeriği sayesinde cilde yumuşaklık hissi verir.
KD51
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
Genel Temizlik Grubu
KONSANTRE GENEL TEMİZLİK ÜRÜNÜ
KD15 genel temizlik amaçlı birçok ürünün yaptığı işi tek başına yapabilen konsantre olarak formüle edilmiş etkin bir temizleme ürünüdür. Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. Köpüğü ayarlıdır.
KD15
1/20 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
KONSANTRE BANYO VE TUVALET TEMİZLEYİCİ ÜRÜN
Tuvalet, banyo, pisuvarlar, porselen, seramik ve emaye üzerinde kullanılır. Kötü kokuya neden olan kalıntıları yok eder. Tuvalee oluşan tabakaları yok eder. Duş ve banyo küvetlerindeki lekeler ile kurumuş sabun izlerini yok eder.
KD16
1/5 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
CAM TEMIZLEME ÜRÜNÜ
Cam, vitray, ayna, tüm parlak ve sert yüzeyler ile kristal avizeler ve diger aydınlatma malzemelerinde mükemmel temizlik ve parlaklık saglar. Tortu ve sabun izi bırakmaz.
KD28
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
KIVAMLI ÇAMASIR SUYU
Kullanıldığı ortamda tutunur. Çamaşır suyu katkısı ile temizlik ve hijyen sağlar. Yağ alır.
KD14
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
ALKOL BAZLI YÜZEY ARINDIRICI
Tüm yüzeylerde kullanılabilir. Yerlerde, ofis, masalar, gıda firmalarında, bantlarda vb. saf olarak kullanılır. Püskürtme yöntemi ile uygulanır.
KD25
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
GENEL YÜZEY ARINDIRICI
Püskürtme, silme yöntemi ile uygulanır. Gıda isletmeleri, oteller ve restaurantlarda ve tüm yüzeylerde, ayak havuzlarında kullanılır.
KD26
1/40 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
SIVI ÇAMASIR SUYU
Her türlü agartma ve hijyen islerinde, beyaz çamasırlarda tuvalet ve banyo hijyenlerinde kullanılır.
KD33
1/3 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
CILALI YÜZEYLER IÇIN GENEL TEMIZLIK ÜRÜNÜ
Cilali yüzeyler için genel temizlik maddesidir.her türlü zemin yüzeylerde kullanilabilir
KD39
1/10-1/30 SEYRELTME
Devamı için Tıklayınız
ODA PARFÜMÜ
Hoş kokuludur, kötü kokuyu giderir.Püskürtme yöntemi ile kullanılır.
KD24
3 LT SUYA 1 TATLI KAŞIĞI
Devamı için Tıklayınız
ALKOL BAZLI YÜZEY ARINDIRICI
Tüm yüzeylerde kullanılabilir. Yerlerde, ofis, masalar, gıda firmalarında, bantlarda vb. saf olarak kullanılır. Püskürtme yöntemi ile uygulanır.
KD25
LİTRE BAŞINA 3,5 GR
Devamı için Tıklayınız
GENEL ORTAM ARINDIRICI
Püskürtme, silme yöntemi ile uygulanır. Gıda işletmeleri, oteller ve restaurantlarda ve tüm yüzeylerde, ayak havuzlarında kullanılır
KD26
1/10 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
CAM TEMİZLEME ÜRÜNÜ
Cam, vitray, ayna, tüm parlak ve sert yüzeyler ile kristal avizeler ve diğer aydınlatma malzemelerinde mükemmel temizlik ve parlaklık sağlar. Tortu ve sabun izi bırakmaz.
KD28
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
SIVI ÇAMAŞIR SUYU
Her türlü ağartma ve hijyen işlerinde, beyaz çamaşırlarda tuvalet ve banyo hijyenlerinde kullanılır.
KD33
1/3 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
PORÇÖZ
Lavabo, fayans ve küvet üzerindeki inatçı sarı lekeleri yok eder. Ayrıca çelik, alüminyum çaydanlıkların temizliğinde de kullanılır.
KD38
1/3 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
CİLALI YÜZEYLER İÇİN GENEL TEMİZLİK ÜRÜNÜ
Konsantre çok maksatlı genel temizlik ürünüdür. Durulama gerektirmeyen formülüyle sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde eşsiz temizlik sağlar. Asit, amonyak, serbest alkali ve fosfar içermez. Birden çok ürünün yerine tek ürün olarak kullanılır.
KD39
1/5 - 1/10 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
YÜZEY KAYDIRMAZLIK ÜRÜNÜ
Seramik, fayans, granit, yer karoları, banyo, mutfak gibi kayma tehlikesi olan tüm zeminlerde kullanılır. Yüzeylerde kaydırmazlık sağlanarak işçi ve işçi güvenliği açısından oldukça etkili bir üründür. Püskürtme ve fırçalama yöntemiyle uygulanır.
KD47
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
TUVALET VE LAVABO TEMİZLEYİCİ JEL ÜRÜN
Her türlü fayans ve tuvalet yüzeylerinde temizleyici olarak kullanılır. Jel formu sayesinde özellikle dik alanlarda etkilidir.
KD48
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
ÇAMAŞIR YUMUŞATICISI
Özel formülasyonu sayesinde KD54 sert sularda (kireçli sular), yüksek yumuşatma etkisine sahiptir. Konsantre olması nedeniyle az miktarda kullanımı dahi iyi sonuçlar verir. Güzel kokusu sayesinde çamaşırlarınızda hoş bir koku bırakır.
KD54
45 KG ÇAMAŞIR İÇİN 150 G KULLANILIR
Devamı için Tıklayınız
KÖTÜ KOKU GİDERİCİ
Klimalardaki hava filtreleri dahil birçok ortamda kullanılabilir. Banyo ve tuvaletlerde, otellerde, iş merkezlerinde,ofislerde ve benzeri tüm alanlarda etkilidir. Kötü kokuya yol açan; sigara, yemek, çöp gibi kaynakların kokularını gidermede etkilidir. Bakteri oluşumunu önler.
KD55
45 KG ÇAMAŞIR İÇİN 150 G KULLANILIR
Devamı için Tıklayınız
ANTİFİRİZLİ CAM SUYU
Araç cam ve farlarında oluşan trafik kirlerini etkili şekilde çözer ve temizler. Camda oluşan buzu eritir. Kışın silecek su püskürtme sistemlerinin ve su deposunun donmasını önler. Su fıskiye hortumundaki kireçlenmeyi önler ve tıkanmamasını sağlar. Köpürme yapmaz, cam üzerinde iz bırakmaz.
KD56
DİREKT, 1/2 - 1/4 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
Çiftlik Grubu
KUVVETLİ ASİDİK TEMİZLEME MADDESİ
Paslanmaz çelik ve hatların temizliginde kullanılır. Temizleme islemi genelde periyodik olarak asidik ve alkali maddelerler yapılır.
KD09
1/50 VEYA 1/100 ORANINDA SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
KÖPÜĞÜ AYARLI ALKALİ TEMİZLEME MADDESİ
İçerdiği özel formüller ve aktif elementler sayesinde işletme sularında yapılan çalışmalarda da aynı yüksek temizlik gösterir. Özellikle otomatik temizleme yapabilen kapalı sistemde uygulandupu yerlerde mükemmel sonuç verir. Çelik, krom, nikel çeliği, plastik ve emaye yüzeyler için uygun olduğu halde yüksek alkaliden dolayı galvaniz ve alüminyum yüzeylere karşı aşındırma etkisi gösterir. İçerdiği klor sayesinde yağ çıkarma özelliğe de sahiptir.
KD10
100/1 VEYA 2 ORANINDA
Devamı için Tıklayınız
SAĞIM ÖNCESİ MEME TEMİZLEME SOLÜSYONU
Sağım öncesi uygulama ile memeyi temizleyerek sağım için hazır hale getirir.Temizleyici gücü yüksektir. İçeriği nedeniyle koku giderici etkisi vardır.
KD61
1/20 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
SAĞIM SONRASI MEME KORUMA SOLÜSYONU
Düzenli kullanıldığı takdirde meme de mastisit ve hastalık oluşumunu engelleyen iyot bazlı formulasyona sahip bir üründür. İçeriği sayesinde memenin esnek kalmasını sağlar.
KD62
1/3 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
Bulaşık Yıkama Grubu
BULAŞIK MAKİNELERİ İÇİN KONSANTRE DETERJAN
Farklı sertlikteli sularda mükemmel netice verir. Porselen ve metallerde asınma, kararma ve matlasmaya neden olmaz. Kire ve yaga çok iyi nüfuz ederek çözer ve süratla uzaklastırır. Kireç önleyici katkı içerir.
KD17
LİTRE BAŞINA 3,5 GR
Devamı için Tıklayınız
BULAŞIK MAKİNELERİ İÇİN KONSANTRE KİREÇ ÇÖZÜCÜ
KD18, otomatik bulasık makineleri için özel olarak formüle edilmis kireç çözücüdür. Bulasık makinelerini kireçten korur. Enerji kaybını önler. Paslanmaz çelik üzerinde korozif etkisi yoktur
KD18
1/10 SU İLE SEYRELTİLİR
Devamı için Tıklayınız
BULAŞIK MAKİNELERİ İÇİN KONSANTRE DURULAMA VE PARLATMA SOLÜSYONU
Bütün su sertlik derecelerinde etkilidir. Kireç birikimini önlemek suretiyle porselen, metal ve cam yemek takımlarının parlaklıgını korur. Su lekelerini önler, bulasıkların kurumasını saglar. Köpüklenmeyi önler ve bulasıklarda deterjan artıgı kalmamasını saglar.
KD19
LİTRE BAŞINA 0,1 GR
Devamı için Tıklayınız
ELDE BULAŞIK YIKAMA DETERJANI
Her türlü bulasık için uygun, bol köpüklü bulasık yıkama sıvısıdır. Formülasyonundaki yumusatıcı sayesinde cile kurumaya yol açmaz. Ovma gerektirmez. Kolay durulanır. Leke bırakmaz.
KD13
DİREKT UYGULANIR
Devamı için Tıklayınız
Gizmo Ajans